Novinky

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek. Z tohoto důvodu musí být jeho způsob provedení kvalitní a odpovídat přísným požadavkům, které jsou definovány českými technickými normami.

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Hledáte kvalitně zpracované ocelové zábradlí od české firmy? Naše ocelová zábradlí vyrábíme z kvalitních materiálů, které z něj tvoří luxusní elegantní element a bezpečnostní prvek domácnosti, kanceláře nebo komerčního prostoru. Dokážeme je vyrobit, namontovat a libovolně navrhnout do menšího i většího prostoru, do interiéru nebo exteriéru, tak do veřejných či soukromých prostor.

Výroba ocelových konstrukcí

Hledáte kvalitního výrobce ocelových konstrukcí pro schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov? U výroby zábradlí zajišťujeme i návrh ocelových konstrukcí kompletně v naší režii nebo podle vašich výkresů a statických výpočtů. Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.

Vyrobíme i pro vás atypické skleněné zábradlí

Hledáte originální skleněné zábradlí, ale nejste spokojeni se stálou nabídkou a nebo máte speciální přání, které nenajdete v běžném katalogu ani prodejnách hobby marketů? My jsme připraveni na vše a poradíme si i s vašimi náročnými požadavky. Výroba a montáž atypického skleněného zábradlí pro nás není žádnou překážkou. Stačí, když nám napíšete vaše požadavky, společně probereme reální možnosti a následně pro vás vyrobíme a zajistíme montáž.

Nejzajímavější realizace společnosti Bureš INOX

Od roku 1990, kdy naše firma začala působit na trhu, uběhlo již 28 let. Působíme nejenom v České republice, ale také v zahraničí a máme za sebou mnoho realizací výroby zábradlí a schodišť. Jsme schopni zajistit plnohodnotnou zakázkovou výrobu z různých materiálů (ocel, nerez, sklo nebo dřevo). Podívejte se na výčet těch nejzajímavějších realizací, za kterými naše společnost stála a kterými se rádi chlubíme.

Prohlédněte si naše nové realizace schodišť

Přinášíme vám další referenci našich aktuálních prací. Pro naše zákazníky jsme tentokrát vyrobili interiérové a exteriérové schodiště na míru

Realizace startovací a cílové brány ve Špindlerově Mlýně

Jak mohou také vypadat ocelové kontrukce na míru v praxi? Nedávno jsme například realizovali zpracování startovací a cílové brány pro závod pořádaný ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Obě tyto ocelové konstrukce byly vyrobeny z odolného žárově zinkovaného materiálu s opláštěním a svůj závěrečný vzhled získaly ve spolupráci s reklamní firmou SPACE4 s.r.o. 

Když zábradlí, tak kvalitní české

Zábradlí ať už na schodišti, balkoně nebo terase patří mezi základní ochranné prvky. Zároveň podtrhuje vzhled interiéru či exteriéru a svým designem dokáže markantně ovlivnit celkový dojem domu či bytu. Jedná se o nezbytný doplněk, který se obvykle pořizuje na mnoho let dopředu a proto se do jeho kvalitního zpracování vyplatí zainvestovat jak kvůli své ochranné funkci tak proto, aby se stal skutečně nadčasovou dekorací.

Ocel - odolná konstrukce na střechu, schodiště i balkon

Stavební ocelové konstrukce na schodiště, zábradlí nebo balkony působí velice elegantně a moderně. Zároveň jsou praktické a lehce se udržují. Velkou výhodou oceli je její odolnost, díky které se využívá i v případě střešních krovů a zapracovává se jak u luxusních, tak levnějších staveb

Dopřejte vaší zahradě luxusní plot z nerezu

Každý rodinný dům, vila, komerční či veřejná budova si zaslouží kvalitní oplocení venkovních prostorů. Ploty a branky slouží k uvítání zvaných hostů, brání v průchodu na pozemek těm nezvaným a v neposlední řadě plní také funkci zachování soukromí.

Schody, srdce vašeho interiéru

Nejdůležitější funkcí schodů je samozřejmě propojit dvě či více pater a vyřešit případné výškové rozdíly venku i uvnitř domu. Zároveň je však schodiště i srdcem interiéru a dotváří celkový dojem, kterým na nás budova působí. Mělo by se proto bez pochyby líbit, být nadčasové, funkční a především bezpečné.

Vdechněte svému domovu trochu luxusu a pořiďte si zábradlí z nerezu

Pokud chcete svůj interiér či exteriér oživit, zmodernizovat a doplnit o netradiční designový prvek, pořiďte si zábradlí z nerezu. Nerezové zábradlí je trendy prvkem, který vás určitě zaujme.