Dopřejte vaší zahradě luxusní plot z nerezu

18. 5. 2017

Každý rodinný dům, vila, komerční či veřejná budova si zaslouží kvalitní oplocení venkovních prostorů. Ploty a branky slouží k uvítání zvaných hostů, brání v průchodu na pozemek těm nezvaným a v neposlední řadě plní také funkci zachování soukromí.

Na českém trhu je na výběr nepřeberné množství variant oplocení z různých materiálů, vybrat proto správně nemusí být zcela lehký úkol. Existuje však takové oplocení, které by vám mohlo pomoci dilema rozlousknout. Přečtete si, v čem se vám zalíbí výjimečný plot z nerezu.

Nerez jako luxusní elegance

Již na první pohled je nerezový plot originální a sympatický. Působí luxusním dojmem a dodává nepřehlédnutelný šmrnc celému objektu. Stává se mimo svou funkčnost také perfektním doplňkem zahrady. Protože má svým vzhledem podtrhovat jedinečnost domu a měl by zapadat do jeho výsledného konceptu, je velkou výhodou možnost variability a přizpůsobení se i vysokým nárokům majitele na design, a to nejen tvaru, ale i povrchové úpravy oplocení. Trefou do černého může být klasický broušený nerez, stejně tak výjimečnost zajistí i varianta vysokého lesku.

Branka a vrata jsou neméně důležitou součástí oplocení. Musí nejen skvěle zabezpečit objekt, ale také podpořit design plotu. I proto se vyrábí vstupní průchody v mnoha různých typech. Velice zajímavý efekt vykouzlí například nerezová brána se sklem, kterou můžete kombinovat i s jinými než nerezovými ploty. Pokud si nejste jisti, jaký styl se nejlépe hodí k vašemu domu, poraďte se s odborníky

(Ne)náročnost na údržbu

Další velice podstatnou výhodou nerezového plotu je prakticky nulová potřeba údržby. I přesto, že se o něj nebudete nijak složitě starat, bude vám dělat radost mnoho let a neztratí ani na své atraktivitě. Ideální uplatnění tedy nachází prakticky kdekoliv – v komerčních a veřejných prostorách, u vil i rodinných domů. 

Kvalitní provedení je základ

Protože výrobní postup vyžaduje velké zkušenosti v technologii výroby a samozřejmě i v oblasti návrhů, dosahují ryzí dokonalosti provedení jen skuteční specialisté. Zvolte proto opravdu kvalitního výrobce, který dodrží veškeré nutné postupy a dokáže vám pomoci s výběrem. Prohlédněte si naše reference.

Potřebujete poradit nebo byste rádi nezávazně poptali zakázkovou výrobu plotů či dalších služeb? Neváhejte nás kontaktovat.