Nejzajímavější realizace společnosti Bureš INOX

7. 8. 2018

Od roku 1990, kdy naše firma začala působit na trhu, uběhlo již 28 let. Působíme nejenom v České republice, ale také v zahraničí a máme za sebou mnoho realizací výroby zábradlí a schodišť. Jsme schopni zajistit plnohodnotnou zakázkovou výrobu z různých materiálů (ocel, nerez, sklo nebo dřevo). Podívejte se na výčet těch nejzajímavějších realizací, za kterými naše společnost stála a kterými se rádi chlubíme.

Výroba zábradlí

Poptáváte výrobu a montáž zábradlí z nerezu a oceli? Ať už celé z kovu (ocel, nerez) nebo kombinace se sklem a dřevem - na zakázku vám vyrobíme téměř cokoliv.

Ochranné zábradlí s dřevěným madlem a lankovou výplní

Cílem této výroby a realizace bylo luxusní ochranné zábradlí, které bylo umístěno v moderním rodinném domku. Součástí dodávky bylo také dřevěné madlo a výplň z tenkého lanka.

Zábradlí s výplní ve formě lanek nabízíme v několika provedeních a také si můžete zvolit povrchovou úpravu mezi broušením nebo leštěním.

Podívejte se na naší nabídku zábradlí a kontaktujte nás.

Výroba schodů a schodišť

Nabízíme vám výrobu, dodání a montáž interiérových a exteriérových schodů a schodišť. Na schody a schodiště používáme ocel a nerez v kombinaci se dřevem, sklem nebo např. děrovaným plechem. Také vyrábíme únikové a požární schodiště a rampy pro invalidy.

Točité schodiště na míru do jakéhokoliv interiéru

Za zmínku stojí jednoznačně moderní točité schodiště, které působí velmi elegantně a hodí se do jakéhokoliv interiéru.

Pokud byste měli zájem o schody umístěné do stropu, navrhneme a vyrobíme vám také olemování průchodu stropem nerezovým plechem, které vypadá velmi vkusně a hodí se k nerezovým a ocelovým schodům. Pokud máte zájem o schodiště, podívejte se na celou naší nabídku zde.

Nerezový plot s vjezdovou bránou a vstupní brankou

Mezi naše realizace také patří výroba a montáž kvalitního nerezového plotu na míru, s vjezdovou bránou a vstupní brankou. Exkluzivní je provedení této sestavy z nerezu, který byl leštěný do vysokého lesku.

Nabízíme ale také standardní řešení, je pouze na vás, jaké si vyberete z naší nabídky vstupních branek a vjezdových bran.

Doplňky do interiérů a exteriérů

Pokud hledáte originální a kvalitní doplňky do vašeho interiéru či exteriéru, jsme tu pro to, abychom splnili veškerá vaše přání. Zadejte nám svůj požadavek a my zajistíme výrobu v perfektní kvalitě a včas.

Masivní konstrukce postele z leštěné oceli

Na přání vám vyrobíme a dodáme konstrukce postele v různých rozměrech. Můžete si vybrat rozměr, tvar celé konstrukce a také typ oceli. Tudíž je jenom na vás, jak výsledný produkt bude vypadat.

Pokud máte zájem o podobné doplňky do interiéru či exteriéru, podívejte se na naší nabídku.

Vstupní turnikety včetně montáže

Vstupní turnikety umíme vyrobit v různých rozměrech a provedeních - přesně podle vašeho přání. Turnikety vyrábíme pro administrativní budovy i koupaliště a aquaparky a vybírat můžete z lesklého či broušeného nerezu.

Nerezové turnikety pro Aquapark Olomouc

Pro aquapark v Olomouci jsme vyrobili a dodali nerezové vstupní turnikety. Vzhledem k tomu, že jsou tyto turnikety umístěny v náročném prostředí, ve kterém se vyskytuje chlor, vyrobili jsme je z materiálu jakosti AISI 316, který je vhodný pro tyto podmínky.

Potřebujete podobné turnikety? Podívejte se na naší nabídku a kontaktujte nás.

Máte zájem o dodávku konstrukcí, ocelových prvků a výrobků z nerezu? Neváhejte nás kontaktovat se svými specifickými požadavky.