Zakázková kovovýroba

Schodiště, zábradlí na balkon i do interiéru, madla, doplňky pro bazény, ocelové krovy, turnikety, ocelové konstrukce a spousta dalších výrobků z nerezu a oceli vám nabízíme z naší ryze české zakázkové kovovýroby. Vyberte si, co vás zajímá. Jsme tu pro vás již od roku 1990 a kromě poctivé práce a použití špičkových materiálů vám naše spolupráce přináší celou řadu výhod.

5 PLUS zakázkové kovovýroby INOX Davida Bureše

  1. Krátké dodací lhůty
  2. Garantovaná záruka
  3. Dodávky v ČR i v zahraničí
  4. Zdarma zaměříme a zpracujeme nabídku
  5. Dodáváme výkresy a statické výpočty

Zakázkovou kovovýrobu pro vás zpracujeme na základě:

  • dodaných výkresů
  • konzultace a zaměření místa realizace
  • vašich náčrtů nebo náhledů - alespoň orientačně

Máte zájem o zakázkovou výrobu? Pak specifikujte své touhy a potřeby do poptávkového formuláře. Využít můžete také telefonní nebo emailový kontakt. Rádi se vám obratem ozveme!

Výhody zakázkové kovovýroby INOX s.r.o.

1. Krátké dodací lhůty

Dodací lhůty se liší podle konkrétního díla a jeho rozsahu. U běžných zakázek je však doba dodání pouze okolo 1 týdne. A pokud se jedná o větší zakázku, pohybuje se dodací lhůta mezi 1 - 8 týdny.

2. Garantovaná záruka

Pokud si objednáte kovovýrobu, garantujeme vám záruku v rozmezí od 2 do 4 let. Stanovení přesné doby závisí na typu zakázky a především na použitých materiálech.

3. Dodávky v ČR i v zahraničí

Produkty v rámci zakázkové kovovýroby vám dodáváme kamkoliv potřebujete. Ať už jste z České republiky nebo ze zahraničí. Ke všem zakázkám také dodáváme výkresy a statické výpočty.

4. Zdarma zaměříme a zpracujeme nabídku

Při zakázkové kovovýrobě zajišťujeme vždy bezplatné zaměření na místě a zcela zdarma vám také zpracujeme konkrétní cenovou nabídku. Využijte toho a nechte si navrhnout schodiště, zábradlí a jiné produkty od profesionálů.

5. Dodáváme výkresy a statické výpočty

Ke každé zakázkové kovovýrobě dodáváme výkresy a statické výpočty, abyste měli skutečně veškeré potřebné informace. Díky tomu budete znát přesný postup, jak taková výroba probíhá.