Ocelové zábradlí

Hledáte praktické a stylové zábradlí pro vaše schodiště? Spolehněte se na kvalitní česká ocelová zábradlí. Bezpečné ocelové zábradlí pro vás vyrobíme a namontujeme do každého většího i menšího prostoru v exteriéru i interiéru. Dodáváme zábradlí v kusových řešeních i k realizaci ve velkých projektech podniků, komerčních center i veřejných budov. Díky spolupráci s techniky a designery, tak dokážeme plně vystihnout potřebu jakéhokoliv místa. Kvalitní ocelová zábradlí nabízíme s praktickými ocelovými, nerezovými i nadčasově elegantními dřevěnými madly.

Pro umělecká a atypická řešení máme pro vás připravenou zakázkovou kovovýrobu. Vyhovíme tak téměř jakýmkoliv vašim přáním a potřebám.

Vyberte si z naší nabídky ocelová zábradlí s vrtaným i šroubovým uchycením na konstrukci. Vyrábíme je pro vás více než 20 let a můžeme vám tak zaručit spolehlivost a preciznost provedení. Pořiďte si ocelové zábradlí s přesnou povrchovou úpravou nátěrů, práškového lakování či žárového pozinkování. V ceně od 2550 Kč bez DPH včetně montáže a možností realizace po celé ČR i v zahraničí vyhovíme skutečně každému. Nechte se inspirovat našimi realizacemi a vyberte si ocelové zábradlí podle vašich snů představ.

Další reference

Další ukázky naší práce

Máte zájem o ocelové zábradlí? Napište nám.