O společnosti

Společnost Bureš INOX, s.r.o., působí na trhu od roku 1990. Zabýváme se kompletní zakázkovou výrobou nerezového zábradlí v kombinací se sklem, dřevem a kamenem. Hlavním výrobním programem je:

  • výroba zábradlí
  • výroba schodišť

Tuto výrobu zajišťujeme v malém i velkém rozsahu. Našimi zákazníky jsou soukromníci, stavební firmy, mezinárodní společnosti. Vyrábíme pro zákazníky dle potřeb produkty standardní, nadstandardní s unikátním designem a zpracováním. Zakázková kovovýroba je samozřejmostí.

Od počátku se firma zabývala zpracováním ocele a nerezu od výroby stolků pod TV, satelitních antén z hliníku, ocelových a nerezových zábradlí až po výrobu kompletního ocelového schodiště s hmotností přes 11 t.

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.

Velký důraz klademe také na funkčnost a bezpečnost. Jsme schopni pružně reagovat na jakoukoli poptávku výroby z ocele nebo nerezu.

Náš další výrobní program zahrnuje výrobu bran a vrátekschodišť a zábradlí pro bazény, vstupní turniketydoplňky do interiéru a exteriéru.

Vyrábíme dle dodané nebo vlastní projektové dokumentace. Zakázka může být realizována včetně zaměření a montáže nebo pouze podle výkresu s dopravou na místo určení.

Firma je vedena v: OR při Kr. Soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 21912, IČO 27487059, DIČ CZ27487059

Podívejte se na naše reference.