Výroba ocelových konstrukcí

3. 5. 2019

Hledáte kvalitního výrobce ocelových konstrukcí pro schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov? U výroby zábradlí zajišťujeme i návrh ocelových konstrukcí kompletně v naší režii nebo podle vašich výkresů a statických výpočtů. Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.

Při výrobě konstrukcí z oceli dodržujeme striktní systém řízení jakosti ČSN EN ISO 3834-2. Jsme oprávnění používat označení certifikace CE. Proto vám můžeme garantovat vždy prvotřídní kvalitu a precizní zpracování našich výrobků. Klademe velký důraz na bezpečnost a funkčnost. Jsme schopni reagovat na jakoukoli poptávku výroby z oceli nebo nerezu.

Ve společnosti Bureš INOX pro vás vyrábíme:

  • stavební ocelové konstrukce třídy provedení EXC1, EXC2
  • ocelové konstrukce, schodiště, zábradlí dle výrobkové normy ČSN EN 1090-2 + A1

Vyrábíme bezpečné ocelové schodiště a zábradlí standardní i nadstandardní, s unikátním designem i klasické. Namontujeme ho do každého exteriéru i interiéru po celé ČR i v zahraničí. Atypická a umělecká řešení u nás můžete řešit připravenou zakázkovou kovovýrobou. Ocelové konstrukce pro vás vyrábíme od roku 1990.

Prohlédněte si ukázku našich realizací

Výroba zábradlí a ochran rohů - ČMSS
 

Výroba vyhlídkové terasy a zábradlí - Národní památník na Vítkově

Výroba a montáž ocelových zábradlí u schodiště - Swietelsky

Námi vyrobené konstrukce z oceli mají mimořádnou odolnost a mají životnost mnoho desítek let. Naše dlouholeté spolupráce s místními a zahraničními partnery z celé EU jsou potvrzením kvality našich produktů.

Máte zájem o výrobu ocelových konstrukcí? Napište nám na e-mail info@art3000.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 602 615 735. Rádi vám se vším obratem poradíme!