Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

8. 5. 2019

Hledáte kvalitně zpracované ocelové zábradlí od české firmy? Naše ocelová zábradlí vyrábíme z kvalitních materiálů, které z něj tvoří luxusní elegantní element a bezpečnostní prvek domácnosti, kanceláře nebo komerčního prostoru. Dokážeme je vyrobit, namontovat a libovolně navrhnout do menšího i většího prostoru, do interiéru nebo exteriéru, tak do veřejných či soukromých prostor.

Grandiózní prvek domácnosti nebo kancelářských prostor

Zábradlí z oceli je jasnou volbou pro bezpečné a elegantní zábradlí v interiéru, které zaujme na první pohled. Do vnitřních prostor jsme pro vás schopni navrhnout atypická designová řešení. Příkladem je naše realizace ocelového zábradlí přes 3 patra v kombinaci se skleněným zábradlím z bezpečnostního skla kotveného do podlah.

Zábradlí jako luxusní dekorace exteriéru

Ocelová zábradlí nevyžadují skoro žádnou údržbu, proto se často využívají do venkovních prostor jako zábradlí u vstupů do budov, u pavlačí, u balkónů, u teras nebo u vyvýšených zahrádek u rodinných domů. Povrchové úpravy, v podobě nátěrů s přesnou úpravou, žárovém pozinkování či práškovým lakování, z nich dělají po právu nepřehlédnutelnou dekoraci vybraných prostor. Inspirovat vás mohou naše realizace z minulosti.

Přesně podle vašich snů a představ

Vyrábíme ocelová zábradlí podle snů a potřeb našich zákazníků. Zábradlí vyrobíme dle vámi dodaného projektu nebo zhotovíme vlastní návrhy, které s vámi následně prodiskutujeme. Podél schodiště vás bezpečně povedou madla, která si u nás můžete vybrat z praktické oceli, nerezu i elegantního dřeva. Prvotřídní zpracování, kvalitní materiály, spokojenost zákazníka a originální design, to jsou ocelová zábradlí od Bureš Inox.

Stačí si už jen vybrat

Ocelová zábradlí jsou především investicí do kvalitního materiálu, který je základem konstrukce. Preciznost a spolehlivost jsou u nás na prvním místě. Jsme schopni navrhnout libovolné provedení. S výběrem zábradlí vám rádi poradíme a provedeme samotnou realizaci a montáž, kterou zajišťujeme po celé ČR i v zahraničí. Jsme na trhu více než 20 let. Neváhejte nás kontaktovat.