Ocel - odolná konstrukce na střechu, schodiště i balkon

25. 7. 2017

Stavební ocelové konstrukce na schodiště, zábradlí nebo balkony působí velice elegantně a moderně. Zároveň jsou praktické a lehce se udržují. Velkou výhodou oceli je její odolnost, díky které se využívá i v případě střešních krovů a zapracovává se jak u luxusních, tak levnějších staveb

Estetické a bezpečné balkony

Velice často se ocel využívá u balkonů. Většina starších staveb nemá vyhovující balkony jak po estetické, tak po technické stránce. Jejich výměna zvyšuje bezpečnost i celkovou hodnotu nemovitosti. Ocelové balkony nabízí vysokou odolnost proti mechanickému poškození a zároveň vypadají moderně a vkusně. Mimo to také umožňují různorodost a lehké řešení i neobvyklých tvarů a je možné je snadno kombinovat s jinými materiály.

Elegantní schodiště

Schodiště z oceli, venkovní nebo vnitřní, slibuje elegantní a jednoduchý styl. Stejně jako u balkonových konstrukcí je jej možné kombinovat s různými materiály a v případě schodišť uvnitř domu tak vytvořit unikátní design, který přesně zapadne do vašeho interiéru. Zvolit můžete klasickou nebo točitou variantu, která oživí každý byt, dům i administrativní prostory. K schodišti patří neodmyslitelně i zábradlí, které je v případě oceli prakticky libovolné co se návrhu a realizace týče. 

Maximálně odolné krovy

Konstrukce z oceli vám poskytnou maximálně odolný základ pro položení střechy. Používají se běžně v moderní architektuře a není se čemu divit. Ocelové krovy vydrží i vysoké zatížení například sněhem či případný pád větve nebo stromu. Jsou montovány s milimetrovou přesností a odolávají změnám teplot, slunečnímu záření i vlhkosti. Odolnost spolu nese mírně vyšší zatížení. 

Záruka kvality

Ať už hledáte kvalitní ocelové konstrukce do administrativních budov, panelových domů či do rodinného domu, jste na správném místě. V Art3000 vám dokážeme vyrobit stavební ocelové konstrukce pro schodiště, ocelové střechy i balkony. Zakázku vyrobíme podle vašich výkresů a statických výpočtů nebo vám případně vše zajistíme a navrhneme

Zároveň garantujeme vždy precizní zpracování a prvotřídní kvalitu - dodržujeme systém řízení jakosti ČSN EN ISO 3834-2 a pro stavební ocelové konstrukce provedení do EXC 2 jsme zavedli normy EN 1090 a jsme proto oprávněni používat označení CE.

Máte zájem o ocelovou konstrukci nebo dotazy? Neváhejte nás kontaktovat se svými specifickými požadavky.

Ukázka naší práce pro autosalon Ferrari Praha

Ocelová konstrukce autosalonu Ferrari

Přístřešky autosalonu

Přejít na reference