Skleněné zábradlí

Vyrobíme a namontujeme vám bezpečné skleněné zábradlí. Zábradlí můžete mít v provedení celoskleněné kotvené skrytě, nebo kotvené přes terče. Další možností je kotvení skla do sloupků z ocele nebo nerezu. Zábradlí je možné doplnit o madlo v různých provedeních ze dřeva, nerezu nebo ocele. Skla do zábradlí dodáváme v různých odstínech a tvarech včetně ohýbaných skel. Pořiďte si nadčasové zábradlí pro své komfortní bydlení.

Garantujeme vám vždy precizní zpracování a prvotřídní kvalitu. Díky tomu naše zábradlí vynikají svou mimořádnou odolností a životností mnoho desítek let

Při návrhu provedení zábradlí ze skla spolupracujeme s architektem či designerem projektu. Zaručíme vám tak jedinečné zábradlí přesně podle potřeb interiéru. Technické řešení a pečlivě vybraný materiál vám zaručí bezpečnost i v domě s menšími dětmi. Neomezujte se ve výběru a pořiďte si zábradlí podle svých snů a představ. Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář a my vám dodáme zábradlí kdekoliv v České republice i v zahraničí.

Další reference

Další ukázky naší práce

Máte zájem o skleněné zábradlí? Napište nám.