Když zábradlí, tak kvalitní české

30. 11. 2017

Zábradlí ať už na schodišti, balkoně nebo terase patří mezi základní ochranné prvky. Zároveň podtrhuje vzhled interiéru či exteriéru a svým designem dokáže markantně ovlivnit celkový dojem domu či bytu. Jedná se o nezbytný doplněk, který se obvykle pořizuje na mnoho let dopředu a proto se do jeho kvalitního zpracování vyplatí zainvestovat jak kvůli své ochranné funkci tak proto, aby se stal skutečně nadčasovou dekorací.

Česká kvalita

Zlaté české ručičky, říká se. Kvalitní provedení je pro nás, českou firmu, vždy na prvním místě, což se také odráží v naší práci. V případě zábradlí je takový fakt nad míru důležitý. Přeci jen se jedná o bezpečnost vaši i vašich dětí doma nebo vašich zákazníků a zaměstnanců v kancelářích a komerčních prostorách.

Ocel, nerez i sklo

Druhů zábradlí, ze kterých můžete vybírat, je hned několik. Praktickou variantu již mnoho let představuje nerez a ocel. Kovové zábradlí nevyžaduje skoro žádnou údržbu a hodí se do venkovních i vnitřních prostor. Výhodou je jeho vysoká variabilita, díky které můžete zvolit prakticky libovolný tvar. Mimo jiné jej snadno zkombinujete také s dalšími materiály jako je například dřevo či sklo.

Ukázka naší práce

Ocelové lakované atypické zábradlí přes 3 patra    

Nerezové zábradlí s tyčovou výplní

Nerezové zábradlí s lankovou výplní

Elegantní a luxusní skleněné zábradlí se používá především v kancelářských a komerčních budovách. Využití však nalezne i jinde. Doplnit jej můžete o různá madla ze dřeva, nerezu či oceli a nabízí také dva druhy kotvení - skryté a přes terče.

Ke schodišti, na balkon či terasu

Skutečně bezpečné a kvalitní zábradlí budete potřebovat samozřejmě nejen na schodišti, ale také na balkoně či terase. Takové by mělo být bytelné a zajišťovat maximální ochranu. O to více pokud jsou v domácnosti děti nebo volně žijící zvířata.

I v případě balkonového zábradlí můžete zvolit různé materiály tak, aby výsledný estetický dojem byl co nejpřitažlivější.

S výběrem zábradlí vám rádi poradíme a provedeme i samotnou realizaci. Jsme ryze česká firma a zakládáme si na kvalitním a precizním zpracování. Mimo jiné spolupracujeme během projektu také s architektem a designérem.

 

Potřebujete poradit s výběrem nebo máte zájem o realizaci? Neváhejte nás kontaktovat