Balkonové zábradlí

Balkonové zábradlí je zcela nezbytným bezpečnostním prvkem v každém bytě či domě s balkonem, a to především, pokud jsou v rodině malé děti nebo čtyřnozí mazlíčci. Díky bytelnému, vysoce kvalitnímu a dostatečně vysokému nerez zábradlí na balkon budete mít vy i vaše děti vždy pocit naprosté jistoty a bezpečí a bez obav si tak budete moci na svém balkoně vychutnat šálek ranní kávy, nebo třeba přečíst kapitolu oblíbené knihy, zatímco si vaše dítko bude vedle hrát s oblíbenou hračkou.

Kromě bezpečnosti však balkonové zábradlí plní také velmi důležitou funkci dekorativní. Správná volba vzhledu, materiálu a tvaru může markantním způsobem povýšit celkový estetický dojem z vašeho domu či bytu. Kupříkladu dřevěné zábradlí balkonu přidá exteriéru nádech nestárnoucí klasiky, kovové zábradlí naopak navodí dojem odvážnější a extravagantní moderny. Na výběr u nás máte hned z několika typů v minulosti již realizovaných balkonových zábradlí, nebo si dokonce můžete s naší odbornou pomocí navrhnout své vlastní!

Naprosto bezpečné, bytelné, praktické a atraktivní. Přesně takové může být i Vaše nové balkonové zábradlí! Vyberte si typ a materiál dle vlastních představ, nebo si od nás rovnou nechte navrhnout zcela originální kovové či dřevěné balkonové zábradlí na zakázku! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat skrze formulář níže

Vybírejte z těchto materiálů na balkonové zábradlí:

  • NEREZ - odolný materiál, nerezové balkonové zábradlí  vypadá velmi moderně a navíc se dobře udržuj
  • OCEL - v kombinaci s mnoha druhy povrchových úprav vznikne skutečně dokonalý vzhled
  • DŘEVO - na výběr máte z více než 12 druhů, dřevěné zábradlí na balkon působí přirozeným a luxusním dojmem
  • SKLO - skleněné zábradlí je zcela originální a nepřehlédnutelné, hodí se především do moderních rodinných domů a bytů

Nechte si navrhnout originální balkonové zábradlí na míru

Zábradlí vyrábíme a dodáváme pro soukromé i firemní zákazníky. Máme dlouholeté zkušenosti s balkonovým zábradlím od nejjednodušších designů až po nadstandardní zpracování podle speciálních návrhů. Pokud si nejste jisti, jaký vzhled balkonového zábradlí zvolit, rádi vám poradíme. Pro inspiraci nahlédněte do fotogalerie níže.

Další reference

Další ukázky naší práce

Máte zájem o balkonové zábradlí? Napište nám.