Bazénové doplňky

Nerez, jako materiál použitý pro schodiště či zábradlí, nachází uplatnění skoro v každém prostředí. Velice vhodný je mimo jiné také do míst zcela ponořených do vody nebo do celkově vlhkem zatížených prostor, se kterými se setkáváme například na koupalištích, v aquaparcích či relaxačních zařízeních. Nerezové schody, zábradlí, doplňky či celé bazénové vany jsou pro tato zařízení nejlepší možnou variantou a představují nejen elegantní a hezké, ale zároveň také velice odolné a lehce udržovatelné řešení.

Co umíme zhotovit:

  • nerezové schody do bazénu
  • nerezové zábradlí ke schodům do bazénu
  • nerezové zábadlí ke schodišti do vnitřních i venkovních prostorů aquaparků a koupališť
  • zábadlí všeho druhu a vstupní turnikety
  • nerezové bazénové vany
  • ostatní/libovolné bazénové doplňky na míru (např. ochranné)

Proč si realizaci nového zábradlí, schodiště nebo doplňků zadat u nás?

V oboru máme mnohaleté zkušenosti (již od roku 1990) a námi zpracované zakázky jsou zákazníky hodnoceny nad míru pozitivně. Je to dáno naší poctivostí a určitě také “zlatými českými ručičkami”. Jsme totiž ryze česká firma a zakládáme si na maximální kvalitě použitých materiálů i preciznosti odvedené práce. Řídíme se také všemi povinnými normami a předpisy.

Všechny zakázky obvykle navrhujeme na míru dle konkrétních požadavků zadavatele. Neváhejte nás tedy kontaktovat se zcela individuálními požadavky. Zaručeně vám ve spolupráci s naším designerem a architektektem projektu navrhneme nejlepší možné řešení. Naše realizace si můžete prohlédnout v referencích níže.

Máte dotazy nebo byste u nás rádi nezávazně poptali výrobu bazénových doplňků? Neváhejte nás kontaktovat.

Další reference

Další ukázky naší práce

Máte zájem o bazénové doplňky? Napište nám.