Výroba venkovních závěsných či vřetenových schodišť z oceli

Pořiďte si vysoce kvalitní ocelové venkovní schodiště vyrobené na míru, navíc se zárukou až 4 roky! Vyrobíme a namontujeme kvalitní ocelová schodiště pro vaši nemovitost v Brně a okolí, a to za opravdu lákavé ceny. Na výběr máte celou řadu typů ocelových konstrukcí pro schodiště, ke kterým si rovnou můžete vybrat bytelné a vysoce kvalitní zábradlí.

Ocelové schodiště lze využít jak pro zděné tak i betonové stavby. Vsaďte na poctivou kovovýrobu Bureš INOX s více než 20 léty praxe a pořiďte nové ocelové schodiště, které vám zcela bez problému vydrží po několik generací!

S výběrem ocelového schodiště vám rádi poradíme a v případě zájmu rovnou ZDARMA zpracujeme cenovou nabídku a 3D vizualizaci.  Pokud máte zájem o bezplatnou cenovou kalkulaci nebo se potřebujete dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Vybírejte z těchto druhů ocelových venkovních schodišť:

  • závěsná - jsou zavěšena táhly ke stropu
  • vřetenová - jsou zakotvena do podlahy, nebo základu a v posledním podlaží do stropní konstrukce

Nezapomeňte na nezbytné doplňky k novému ocelovému schodišti

Ke každému schodišti neodmyslitelně patři i kvalitní zábradlí. Nabízíme nerezové zábradlí nebo ocelové zábradlí. Venkovní ocelová schodiště i zábradlí jsou vyrobeny z kvalitní oceli a, stejně jako ocelová schodiště, rovněž vynikají velmi dlouhou životností.

Zaujala vás tato reference? Napište nám pro více informací.