Výroba a následná montáž nerezového schodiště

Hledáte pro váš nový interiér nebo exteriér schodiště? Nemůžete se rozhodnou, které bude nejvíce vynikat ve vašem domě? Potřebujete kvalitně vyrobené schody za nízké ceny? Pak jsme tím pravým řešením. Na trhu se pohybujeme již 20 let, což vypovídá o tradici a spokojenosti hlavně ze strany zákazníků. Nabízíme ty nejkvalitnější schodiště vyrobené z prvotřídních materiálů. Mezi jedno z nejoblíbenějších patří nerez schodiště.

Nerezové schodiště se vyrábí v několika provedeních a různých délkách. Sami si můžete vybrat z nabízených návrhů nebo můžete přijít se svým. Využijte naši výroby na zakázku. Schodiště by nebylo kompletní pokud nezvolíte správně zábradlí. Nerezové zábradlí se dá zkombinovat s materiály jako je dřevo, sklo či kámen. Schodiště bude působit zajímavěji, elegantněji a neztratí na své bezpečnosti a funkčnosti. Podívejte se na další zajímavá zábradlí na schodiště.

Nerez schody se mohou osázet dřevěnými nášlapy, pokud sami nezvolíte jinou úpravu. Nerez je velmi snadný na údržbu především díky své vysoké odolnosti. Tento druh schodiště se hodí i do průmyslových budov nebo například do bazénu a sportovních středisek. Pokud ho umístíte do rodinného domu, chybu rozhodně neuděláte. Působí netradičně a oživí každý interiér. Máte-li jakékoli dotazy kontaktujte nás přes poptávkový formulář

Zaujala vás tato reference? Napište nám pro více informací.