Nerezové zábradlí – správný tip pro vaše schodiště

8. 1. 2017

Máme pro vás několik tipů pro vyřešení zábradlí u vašeho schodiště. Zábradlí má nejen zajistit potřebnou oporu, ale zároveň by mělo plnit také estetickou funkci. Správně zvoleným typem a vzhledem schodiště umocníte styl celého interiéru. Proto jeho výběru věnujte dostatečnou pozornost. Velice oblíbené a estetické je například zábradlí z nerezu.

Nerez je v rámci současných trendů jeden z nejoblíbenějších materiálů. Bytový design jej označuje za velice módní a stylový. Nerez má nespornou výhodu ve své pevnosti i v širokých možnostech variací. Nerez v této podobě začal do našich domácností dostávat před několika lety. Dnes je zábradlí z nerezu již žádaným designovým prvkem, u kterého je navíc příjemným bonusem spolehlivost a trvalá funkčnost. 

Kombinací ke správné harmonii

Pokud zkombinujeme při výrobě nerezového zábradlí správné materiály ve vhodném poměru, získáme opravdu harmonický prvek. Skvělá je kupříkladu kombinace nerezu, skla a masivního dřeva. Rádi pro vás navrhneme perfektní zábradlí. Kombinací správných prvků vytvoříme opravdovou perlu ve vašem interiéru. Vybrané zábradlí vám rádi dodáme kamkoliv v České republice.

Vytvoříme i pro vás skvělé zábradlí do každého interiéru i exteriéru. Napište nám, zpracujeme vám nabídku.