Neomezujte svůj interiér. Zábradlí ze skla zapadne všude

20. 2. 2017

V interiéru i exteriéru vypadá skleněné zábradlí opravdu luxusně. Sklo se výborně hodí k ostatním materiálům a vypadá skvěle u schodiště, francouzských oken, balkonů i teras. 

Zábradlí ze skla spojuje dokonalý design s funkčností a hodí se jak do rodinných domů, tak do reprezentativních sídel společností, jako jsou banky, pojišťovny i jiné firmy. Je nadčasové, při správné údržbě vydrží desítky let a má nespočetné možnosti vzhledu.

Máte zájem o vytvoření nabídky na skleněné zábradlí? Napište nám, navrhneme pro vás nejlepší řešení.

S jakým materiálem kombinovat sklo?

Skleněné zábradlí vypadá velmi efektně v kombinaci s nerezovými či ocelovými prvky a sloupky. Samotnou výplň zábradlí můžete zvolit v čirém, zrcadlovém, mléčném či pískovaném provedení. Zábradlí vám vyrobíme například v celoskleněném kotveném provedení skrytě, nebo jej ukotvíme přes terče. Zábradlí ze skla je možné doplnit také o dřevěná, nerezová nebo ocelová madla. 

Jak je to s bezpečnostní skleněného zábradlí

U skleněného i celoskleněného zábradlí se o bezpečnost nemusíte se bát. Zábradlí ze skla totiž splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Naše technické řešení a pečlivě vybraný materiál vám zaručuje bezpečnost a to i v rodinném domě s malými dětmi.

Bezpečnostní vrstvené sklo odolává nárazu či úderu tupého nebo ostrého předmětu. Nedojde tak k jeho roztříštění. Při nárazu se rozbije, ale svou konzistenci udrží. Stejný efekt můžeme pozorovat například u čelního skla automobilů. Při výběru materiálů do svého domova se proto nemusíte omezovat. Pořiďte si skleněné zábradlí podle svých představ. Rádi vám navrhneme takové, které do vašeho interiéru padne jako ulité.

Vyrobíme vám perfektní skleněné zábradlí

Pokud jste se rozhodli, že skleněné zábradlí je přesně to, co do svého domu, bytu či kanceláře potřebujete, rádi jej pro vás navrhneme. Zkombinujeme materiály dle typu vašeho interiéru nebo exteriéru a vyladíme celkový design. Skla do zábradlí vám navrhneme v různých odstínech a tvarech, včetně ohýbaných skel. Při navrhování spolupracujeme s architektem a designérem projektu. Prohlédněte si ukázku naší práce v sekci Skleněné zábradlí.

Máte zájem o vytvoření nabídky na skleněné zábradlí? Napište nám, navrhneme pro vás nejlepší řešení.