Inspirace pro kovové zábradlí na terasu

30. 3. 2016

Kovové zábradlí na terase se stane ozdobou vašeho domu. Představuje proto velice účelný a zároveň velmi elegantní bezpečnostní prvek. Vyhotovíme vám zábradlí podle vašich požadavků, s ohledem na architektonické prvky vašeho domu. Přinášíme vám také inspiraci, jak se vaše kovové zábradlí na terase může vyjímat.

Na balkonech a terasách musí být na zvýšených místech z bezpečnostních důvodů umístěné zábradlí. Proč si tedy nezvolit takové, které zlepší celkový vzhled vašeho domu? Kovové zábradlí je odolné, bezpečné a při správné volbě bude opravdovým skvostem na vašem domě.

Proč si vybrat na terasu kovové zábradlí

  • Bezpečnost – je pevné, funkční a bezpečné
  • Vkus – design na míru přesně padne vašemu domu
  • Praktičnost – kovové materiály se díky povrchovým úpravám dobře udržují
  • Cena – atraktivní ceny naší firmy vás mile překvapí
  • Kombinace materiálů – ke kovu můžeme přidat například sklo a vytvořit moderní zábradlí

Kovové zábradlí padne kamkoliv

Kovové zábradlí je vhodné do rodinných domů i do firem, kde budou opravdu reprezentovat. S výrobou balkonového zábradlí máme bohaté zkušenosti a vyrobíme vám jej od nejjednoduššího designu až po zábradlí s krásnými detaily a nadstandardním zpracováním. Typově se kovové zábradlí hodí do moderních i starších staveb. Vaše kovové zábradlí můžeme vyrobit například z nerezu nebo z oceli. Používáme povrchové úprav, které vytvoří dokonalý vzhled. Můžeme také zkombinovat materiály, moderně a vkusně spolu vypadají například sklo a nerez.

Prohlédněte si fotogalerii našeho kovového zábradlí na zahrady a terasy. Vyrobíme vám jej podle vašich požadavků.