DesignArt3000

Zakázková kovovýroba

Schodiště, zábradlí na balkon i do interiéru, madla, doplňky pro bazény, ocelové krovy, turnikety, ocelové konstrukce a spousta dalších výrobků z nerezu a oceli vám nabízíme z naší ryze české zakázkové kovovýroby. Vyberte si, co vás zajímá. Jsme tu pro vás již od roku 1990 a kromě poctivé práce a použití špičkových materiálů vám naše spolupráce přináší celou řadu výhod.

Zakázková kovovýroba5 PLUS zakázkové kovovýroby INOX Davida Bureše

  1. Krátké dodací lhůty
  2. Garantovaná záruka
  3. Dodávky v ČR i v zahraničí
  4. Zdarma zaměříme a zpracujeme nabídku
  5. Dodáváme výkresy a statické výpočty

Zakázkovou kovovýrobu pro vás zpracujeme na základě:

  • dodaných výkresů
  • konzultace a zaměření místa realizace
  • vašich náčrtů nebo náhledů - alespoň orientačně

Máte zájem o zakázkovou výrobu? Pak specifikujte své touhy a potřeby do poptávkového formuláře. Využít můžete také telefonní nebo emailový kontakt. Rádi se vám obratem ozveme!Kovovýroba Kovovýroba Kovovýroba

Výhody zakázkové kovovýroby INOX s.r.o.

1. Krátké dodací lhůty

Dodací lhůty se liší podle konkrétního díla a jeho rozsahu. U běžných zakázek je však doba dodání pouze okolo 1 týdne. A pokud se jedná o větší zakázku, pohybuje se dodací lhůta mezi 1 - 8 týdny.

2. Garantovaná záruka

Pokud si objednáte kovovýrobu, garantujeme vám záruku v rozmezí od 2 do 4 let. Stanovení přesné doby závisí na  typu zakázky a především na použitých materiálech.

3. Dodávky v ČR i v zahraničí

Produkty v rámci zakázkové kovovýroby vám dodáváme kamkoliv potřebujete. Ať už jste z České republiky nebo ze zahraničí. Ke všem zakázkám také dodáváme výkresy a statické výpočty.

4. Zdarma zaměříme a zpracujeme nabídku

Zakázková kovovýroba - zvládneme cokoliv

Při zakázkové kovovýrobě zajišťujeme vždy bezplatné zaměření na místě a zcela zdarma vám také zpracujeme konkrétní cenovou nabídku. Využijte toho a nechte si navrhnout schodiště, zábradlí a jiné produkty od profesionálů.

5. Dodáváme výkresy a statické výpočty

Ke každé zakázkové kovovýrobě dodáváme výkresy a statické výpočty, abyste měli skutečně veškeré potřebné informace. Díky tomu budete znát přesný postup, jak taková výroba probíhá.


Získejte více informací - Zakázková kovovýroba

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři