DesignArt3000

17.04.2019 14:45

Montáž ocelových konstrukcí

Montáž ocelových konstrukcí

Máte zájem o odbornou montáž ocelových konstrukcí? Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov. Ocelové konstrukce dokážeme vyrobit přesně podle vašich představ a požadavků. Stačí dodat výkresové dokumentace a statické výpočty. Můžeme vám je navrhnout kompletně v naší režii.

Odborná montáž v nejvyšší kvalitě

Na základě našich dlouholetých zkušeností se považujeme za profesionály na montáž ocelových konstrukcí. Montážní práce provádíme v plné míře našimi profesionálními kvalifikovanými zaměstnanci. Proto jsme schopni garantovat odbornou montáž v nejlepší možné kvalitě. V případě zájmu jsme ochotni bezplatně vypracovat cenovou nabídku instalace. Montáž zajišťujeme po celé ČR i v zahraničí.

Prohlédněte si ukázku našich realizací

Startovací a cílové branky pro Skiareál Špindlerův mlýn 

Precizní zpracování a prvotřídní kvalita

Při výrobě dodržujeme systém řízení jakosti ČSN EN ISO 3834-2. Proto jsme schopni garantovat vždy precizní zpracování a prvotřídní kvalitu. Naše výrobky mají vynikající mimořádnou odolnost a vydrží několik desítek let.

Spojte se s profesionály v oboru

Naše společnost Bureš INOX pro vás od roku 1990 vyrábí ocelové a stavební konstrukce, schodiště i zábradlí. Zakázky mohou být realizovány včetně zaměření. Rádi vám se vším poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Ocelové konstrukce pro schodiště, balkony a střechy


Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři