DesignArt3000

20.03.2019 08:08

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Hledáte kvalitně zpracované ocelové zábradlí od české firmy? Naše ocelová zábradlí vyrábíme z kvalitních materiálů, které z něj tvoří luxusní elegantní element a bezpečnostní prvek domácnosti, kanceláře nebo komerčního prostoru. Dokážeme je vyrobit, namontovat a libovolně navrhnout do menšího i většího prostoru, do interiéru nebo exteriéru, tak do veřejných či soukromých prostor.

Grandiózní prvek domácnosti nebo kancelářských prostor

Zábradlí z oceli je jasnou volbou pro bezpečné a elegantní zábradlí v interiéru, které zaujme na první pohled. Do vnitřních prostor jsme pro vás schopni navrhnout atypická designová řešení. Příkladem je naše realizace ocelového zábradlí přes 3 patra v kombinaci se skleněným zábradlím z bezpečnostního skla kotveného do podlah.

  Ocelové zábradlí typu Castle od společnosti BUREŠ INOX

Zábradlí jako luxusní dekorace exteriéru

Ocelová zábradlí nevyžadují skoro žádnou údržbu, proto se často využívají do venkovních prostor jako zábradlí u vstupů do budov, u pavlačí, u balkónů, u teras nebo u vyvýšených zahrádek u rodinných domů. Povrchové úpravy, v podobě nátěrů s přesnou úpravou, žárovém pozinkování či práškovým lakování, z nich dělají po právu nepřehlédnutelnou dekoraci vybraných prostor. Inspirovat vás mohou naše realizace z minulosti.

Přesně podle vašich snů a představ

Vyrábíme ocelová zábradlí podle snů a potřeb našich zákazníků. Zábradlí vyrobíme dle vámi dodaného projektu nebo zhotovíme vlastní návrhy, které s vámi následně prodiskutujeme. Podél schodiště vás bezpečně povedou madla, která si u nás můžete vybrat z praktické oceli, nerezu i elegantního dřeva. Prvotřídní zpracování, kvalitní materiály, spokojenost zákazníka a originální design, to jsou ocelová zábradlí od Bureš Inox.

Zábradlí z nerezu a oceli přesně podle vašich snů a představ

Stačí si už jen vybrat

Ocelová zábradlí jsou především investicí do kvalitního materiálu, který je základem konstrukce. Preciznost a spolehlivost jsou u nás na prvním místě. Jsme schopni navrhnout libovolné provedení. S výběrem zábradlí vám rádi poradíme a provedeme samotnou realizaci a montáž, kterou zajišťujeme po celé ČR i v zahraničí. Jsme na trhu více než 20 let. Neváhejte nás kontaktovat.

Pomůžeme vám s výběrem zábradlí

 


Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři