DesignArt3000

Pořiďte si designově atraktivní, přesto levné kovové zábradlí

Vyberte si do svého atraktivní, zcela bezpečné a funkční kovové zábradlí ke schodišti za skvělou cenu. Levné kovové zábradlí dodáváme jednak jako kusová řešení do rodinných domů, ale také jako větší zakázky k realizaci ve velkých komerčních centrech a veřejných budovách.

Všechna nabízená zábradlí vyrábíme výhradně z kvalitních materiálů, ovšem díky bohatým zkušenostem a moderním výrobním technologiím jsme schopni zaručit nízkou a zcela bezkonkurenční cenu.  Nové kovové zábradlí na schodiště do interiéru si samozřejmě můžete nakombinovat se sklem či dveřem, ryze dle vlastního vkusu.

Vyberte si ze dvou typů levného kovového zábradlí:

Levné kovové zábradlí


Pokud máte zájem o zcela atypické či umělecké kovové zábradlí na terasy či schodiště do interiéru, využijte naši zakázkovou kovovýrobu. Rádi vyhovíme vašim přáním.


Jak si jednoduše objednat nové kovové zábradlí

Jakmile si vyberete konrétní typ zábradlí z naší nabídky, zašlete nám svou objednávku s požadavky přes níže umístěný kontaktní formulář. Specifikujte svou představu a případně nám zašlete i fotografii interiéru, aby byl návrh na míru co nejpřesnější. Při návrhu zábradlí spolupracujeme s architektem či designerem projektu. Nové zábradlí vám bez problému dodáme kamkoli do České republiky, ale i do zahraničí.


Při výběru kovového zábradlí pamatujte i na bezpečnost a rovnou si vyberte i elegantní dřevěná madla na zábradlí.


Získejte více informací - Pořiďte si designově atraktivní, přesto levné kovové zábradlí

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři