DesignArt3000

Skleněné zábradlí

Vyrobíme a namontujeme vám bezpečné skleněné zábradlí. Zábradlí můžete mít v provedení celoskleněné kotvené skrytě, nebo kotvené přes terče. Další možností je kotvení skla do sloupků z ocele nebo nerezu. Zábradlí je možné doplnit o madlo v různých provedeních ze dřeva, nerezu nebo ocele. Skla do zábradlí dodáváme v různých odstínech a tvarech včetně ohýbaných skel. Pořiďte si nadčasové zábradlí pro své komfortní bydlení.

Garantujeme vám vždy precizní zpracování a prvotřídní kvalitu. Díky tomu naše zábradlí vynikají svou mimořádnou odolností a životností mnoho desítek let.

Při návrhu provedení zábradlí ze skla spolupracujeme s architektem či designerem projektu. Zaručíme vám tak jedinečné zábradlí přesně podle potřeb interiéru. Technické řešení a pečlivě vybraný materiál vám zaručí bezpečnost i v domě s menšími dětmi. Neomezujte se ve výběru a pořiďte si zábradlí podle svých snů a představ. Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář a my vám dodáme zábradlí kdekoliv v České republice i v zahraničí.

Získejte více informací - Skleněné zábradlí

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři