DesignArt3000

Točité schodiště

Pořiďte si točité schodiště na míruZkrášlete váš interiér netradičním točitým schodištěm, které se vejde i do malého prostoru. Schodiště je zakotveno do podlahy nebo základů a v nejvyšším podlaží do stropní konstrukce. Vyrábíme ho z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů a dbáme především na bezpečnost a funkčnost.

Ozvláštněte váš byt točitým schodištěm

Některé byty se pyšní točitým schodištěm do vyvýšeného patra určeného pro spaní, ale můžete se s nimi setkat například i v některých rozhlednách či jiných památkách. Zkrátka točité schodiště je bytelné, elegantní a hodí se kamkoli.


Vybírat můžete buď z naší nabídky nebo můžete přijít s vlastním nápadem, který rádi zpracujeme a splníme tak vaše přání. Využijte zakázkové výroby a vytvořte si točité schodiště podle svých představ.

V případě točitého schodiště se nesmí zapomenout na kvalitní zábradlí, které se vyrábí v různých provedeních a kombinacích. Vhodná jsou i madla a úchyty. Pokud máte dotazy ohledně našich dalích produktů nebo chcete vystavit cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Získejte více informací - Točité schodiště

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

30.11.2017

Když zábradlí, tak kvalitní české

Budete si pořizovat zábradlí na balkon, terasu nebo ke schodišti? Sáhněte po české kvalitě.

Více »
25.07.2017

Ocel - odolná konstrukce na střechu, schodiště i balkon

Ocelové konstrukce se využívají na schodiště, zábradlí, balkony i jako střešní krovy. Zvyšují hodnotu nemovitosti a při použití v interiéru působí velice líbivým dojmem.    
Více »
18.05.2017

Dopřejte vaší zahradě luxusní plot z nerezu

Nerezový plot dodá každému rodinnému domu i komerční budově moderní šmrnc a eleganci.
Více »
25.04.2017

Schody, srdce vašeho interiéru

Přečtěte si, jaké schodiště nejlépe doladí váš interiér k dokonalosti a jaké jsou základní předpoklady pro jeho bezpečnost.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři