DesignArt3000

Točité schodiště

Pořiďte si točité schodiště na míruZkrášlete váš interiér netradičním točitým schodištěm, které se vejde i do malého prostoru. Schodiště je zakotveno do podlahy nebo základů a v nejvyšším podlaží do stropní konstrukce. Vyrábíme ho z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů a dbáme především na bezpečnost a funkčnost.

Ozvláštněte váš byt točitým schodištěm

Některé byty se pyšní točitým schodištěm do vyvýšeného patra určeného pro spaní, ale můžete se s nimi setkat například i v některých rozhlednách či jiných památkách. Zkrátka točité schodiště je bytelné, elegantní a hodí se kamkoli.


Vybírat můžete buď z naší nabídky nebo můžete přijít s vlastním nápadem, který rádi zpracujeme a splníme tak vaše přání. Využijte zakázkové výroby a vytvořte si točité schodiště podle svých představ.

V případě točitého schodiště se nesmí zapomenout na kvalitní zábradlí, které se vyrábí v různých provedeních a kombinacích. Vhodná jsou i madla a úchyty. Pokud máte dotazy ohledně našich dalích produktů nebo chcete vystavit cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Získejte více informací - Točité schodiště

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři