DesignArt3000

Venkovní ocelové schodiště

Zvolte si kvalitní venkovní ocelové schodiště pro vaši nemovitost v BrněPořiďte si vysoce kvalitní ocelové venkovní schodiště vyrobené na míru, navíc se zárukou až 4 roky! Vyrobíme a namontujeme kvalitní ocelová schodiště pro vaši nemovitost v Brně a okolí, a to za opravdu lákavé ceny. Na výběr máte celou řadu typů ocelových konstrukcí pro schodiště, ke kterým si rovnou můžete vybrat bytelné a vysoce kvalitní zábradlí.

Ocelové schodiště lze využít jak pro zděné tak i betonové stavby. Vsaďte na poctivou kovovýrobu Bureš INOX s více než 20 léty praxe a pořiďte nové ocelové schodiště, které vám zcela bez problému vydrží po několik generací!


S výběrem ocelového schodiště vám rádi poradíme a v případě zájmu rovnou ZDARMA zpracujeme cenovou nabídku a 3D vizualizaci.  Pokud máte zájem o bezplatnou cenovou kalkulaci nebo se potřebujete dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Vybírejte z těchto druhů ocelových venkovních schodišť:

  • závěsná - jsou zavěšena táhly ke stropu
  • vřetenová - jsou zakotvena do podlahy, nebo základu a v posledním podlaží do stropní konstrukce

Nezapomeňte na nezbytné doplňky k novému ocelovému schodišti

Ke každému schodišti neodmyslitelně patři i kvalitní zábradlí. Nabízíme nerezové zábradlí nebo ocelové zábradlí. Venkovní ocelová schodiště i zábradlí jsou vyrobeny z kvalitní oceli a, stejně jako ocelová schodiště, rovněž vynikají velmi dlouhou životností.

Získejte více informací - Venkovní ocelové schodiště

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři