DesignArt3000

Venkovní ocelové schodiště

Zvolte si kvalitní venkovní ocelové schodiště pro vaši nemovitost v BrněPořiďte si vysoce kvalitní ocelové venkovní schodiště vyrobené na míru, navíc se zárukou až 4 roky! Vyrobíme a namontujeme kvalitní ocelová schodiště pro vaši nemovitost v Brně a okolí, a to za opravdu lákavé ceny. Na výběr máte celou řadu typů ocelových konstrukcí pro schodiště, ke kterým si rovnou můžete vybrat bytelné a vysoce kvalitní zábradlí.

Ocelové schodiště lze využít jak pro zděné tak i betonové stavby. Vsaďte na poctivou kovovýrobu Bureš INOX s více než 20 léty praxe a pořiďte nové ocelové schodiště, které vám zcela bez problému vydrží po několik generací!


S výběrem ocelového schodiště vám rádi poradíme a v případě zájmu rovnou ZDARMA zpracujeme cenovou nabídku a 3D vizualizaci.  Pokud máte zájem o bezplatnou cenovou kalkulaci nebo se potřebujete dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Vybírejte z těchto druhů ocelových venkovních schodišť:

  • závěsná - jsou zavěšena táhly ke stropu
  • vřetenová - jsou zakotvena do podlahy, nebo základu a v posledním podlaží do stropní konstrukce

Nezapomeňte na nezbytné doplňky k novému ocelovému schodišti

Ke každému schodišti neodmyslitelně patři i kvalitní zábradlí. Nabízíme nerezové zábradlí nebo ocelové zábradlí. Venkovní ocelová schodiště i zábradlí jsou vyrobeny z kvalitní oceli a, stejně jako ocelová schodiště, rovněž vynikají velmi dlouhou životností.

Získejte více informací - Venkovní ocelové schodiště

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

30.11.2017

Když zábradlí, tak kvalitní české

Budete si pořizovat zábradlí na balkon, terasu nebo ke schodišti? Sáhněte po české kvalitě.

Více »
25.07.2017

Ocel - odolná konstrukce na střechu, schodiště i balkon

Ocelové konstrukce se využívají na schodiště, zábradlí, balkony i jako střešní krovy. Zvyšují hodnotu nemovitosti a při použití v interiéru působí velice líbivým dojmem.    
Více »
18.05.2017

Dopřejte vaší zahradě luxusní plot z nerezu

Nerezový plot dodá každému rodinnému domu i komerční budově moderní šmrnc a eleganci.
Více »
25.04.2017

Schody, srdce vašeho interiéru

Přečtěte si, jaké schodiště nejlépe doladí váš interiér k dokonalosti a jaké jsou základní předpoklady pro jeho bezpečnost.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři