DesignArt3000

Nerezové schodiště

Hledáte pro váš nový interiér nebo exteriér schodiště? Nemůžete se rozhodnou, které bude nejvíce vynikat ve vašem domě? Potřebujete kvalitně vyrobené schody za nízké ceny? Pak jsme tím pravým řešením. Na trhu se pohybujeme již 20 let, což vypovídá o tradici a spokojenosti hlavně ze strany zákazníků. Nabízíme ty nejkvalitnější schodiště vyrobené z prvotřídních materiálů. Mezi jedno z nejoblíbenějších patří nerez schodiště.

Nerezové schodiště se vyrábí v několika provedeních a různých délkách. Sami si můžete vybrat z nabízených návrhů nebo můžete přijít se svým. Využijte naši výroby na zakázku. Schodiště by nebylo kompletní pokud nezvolite správně zábradlí. Nerezové zábradlí se dá zkombinovat s materiály jako je dřevo, sklo či kámen. Schodiště bude působit zajímavěji, elegantněji a neztratí na své bezpečnosti a funkčnosti. Podívejte se na další zajímavá zábradlí na schodiště.

Nerez schody se mohou osázet dřevěnými nášlapy, pokud sami nezvolíte jinou úpravu. Nerez je velmi snadný na údržbu především díky své vysoké odolnosti. Tento druh schodiště se hodí i do průmyslových budov nebo například do bazénu a sportovních středisek. Pokud ho umístíte do rodinného domu, chybu rozhodně neuděláte. Působí netradičně a oživý každý interiér. Máte-li jakékoli dotazy kontaktujte nás přes poptávkový formulář.

Získejte více informací - Nerezové schodiště

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři