DesignArt3000

Nerezové schodiště

Hledáte pro váš nový interiér nebo exteriér schodiště? Nemůžete se rozhodnou, které bude nejvíce vynikat ve vašem domě? Potřebujete kvalitně vyrobené schody za nízké ceny? Pak jsme tím pravým řešením. Na trhu se pohybujeme již 20 let, což vypovídá o tradici a spokojenosti hlavně ze strany zákazníků. Nabízíme ty nejkvalitnější schodiště vyrobené z prvotřídních materiálů. Mezi jedno z nejoblíbenějších patří nerez schodiště.

Nerezové schodiště se vyrábí v několika provedeních a různých délkách. Sami si můžete vybrat z nabízených návrhů nebo můžete přijít se svým. Využijte naši výroby na zakázku. Schodiště by nebylo kompletní pokud nezvolite správně zábradlí. Nerezové zábradlí se dá zkombinovat s materiály jako je dřevo, sklo či kámen. Schodiště bude působit zajímavěji, elegantněji a neztratí na své bezpečnosti a funkčnosti. Podívejte se na další zajímavá zábradlí na schodiště.

Nerez schody se mohou osázet dřevěnými nášlapy, pokud sami nezvolíte jinou úpravu. Nerez je velmi snadný na údržbu především díky své vysoké odolnosti. Tento druh schodiště se hodí i do průmyslových budov nebo například do bazénu a sportovních středisek. Pokud ho umístíte do rodinného domu, chybu rozhodně neuděláte. Působí netradičně a oživý každý interiér. Máte-li jakékoli dotazy kontaktujte nás přes poptávkový formulář.

Získejte více informací - Nerezové schodiště

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

28.09.2018

Vyrobíme i pro vás atypické skleněné zábradlí

Výroba a montáž atypických skleněných zábradlí přesně podle vašich představ. Podívejte se na naše nedávné realizace.

Více »
07.08.2018

Nejzajímavější realizace společnosti Bureš INOX

Podívejte se na ty nejzajímavější realizace naší společnosti Bureš INOX od samotného založení firmy.

Více »
22.05.2018

Prohlédněte si naše nové realizace schodišť

Nechte se inspirovat realizacemi schodišť, které jsme dodali našim zákazníkům.

Více »
15.02.2018

Realizace startovací a cílové brány ve Špindlerově Mlýně

Podívejte se, jak vypadaly naše ocelové konstrukce na závodě ve Špindlerově Mlýně. Pro akci jsme připravili startovací a cílové brány.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři