DesignArt3000

Výroba ocelových konstrukcí, schodišť a zábradlí třetího tisíciletí - Bureš INOX

Společnost Bureš INOX, s.r.o., působí na trhu od roku 1990. Zabýváme se kompletní zakázkovou výrobou nerezového zábradlí v kombinací se sklem, dřevem a kamenem. Hlavním výrobním programem je:

  • výroba zábradlí
  • výroba schodišť

Tuto výrobu zajišťujeme v malém i velkém rozsahu. Našimi zákazníky jsou soukromníci, stavební firmy, mezinárodní společnosti. Vyrábíme pro zákazníky dle potřeb produkty standardní, nadstandardní s unikátním designem a zpracováním. Zakázková kovovýroba je samozřejmostí.

Od počátku se firma zabývala zpracováním ocele a nerezu od výroby stolků pod TV, satelitních antén z hliníku, ocelových a nerezových zábradlí až po výrobu kompletního ocelového schodiště s hmotností přes 11 t.

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.

Velký důraz klademe také na funkčnost a bezpečnost. Jsme schopni pružně reagovat na jakoukoli poptávku výroby z ocele nebo nerezu.

Náš další výrobní program zahrnuje výrobu bran a vrátek, schodišť a zábradlí pro bazény, vstupní turnikety, doplňky do interiéru a exteriéru.

Vyrábíme dle dodané nebo vlastní projektové dokumentace. Zakázka může být realizována včetně zaměření a montáže nebo pouze podle výkresu s dopravou na místo určení.

Podívejte se na naše reference.
Zápis firmy zde.

Získejte více informací - Výroba ocelových konstrukcí, schodišť a zábradlí třetího tisíciletí - Bureš INOX

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři