DesignArt3000

Interiér a exteriér doplňky

Již mnoho let pro vás vyrábíme interiérové i exteriérové doplňky. Váš dům, byt nebo komerční prostory "oblékáme" nejen do hezkého a moderního designu, ale dbáme také na maximální kvalitu použitých materiálů a odborné provedení.


Jsme ryze česká firma a poctivě odvedená práce je pro nás na prvním místě. Doplňky do interiéru i exteriéru vyrábíme individuálně na míru a k ruce nám je architekt a designér.


Kovové doplňky do koupelny

Do koupelen jsme schopni vyrobit veškeré kovové doplňky jako jsou držáky na ručníky nebo například dvířka k měřiči a uzávěru vody.


Moderní kovový nábytek

Poradíme si hravě s kovovými konstrukcemi nábytku do interiéru. Velice elegantní a hojně využívané administrativních budovách jsou například skleněné stoly s kovovou konstrukcí a v domácnostech pak nerezové postele apod.


Světla

Zároveň máme zkušenosti se stropními i zapuštěnými světly například do schodů.


Kovové štítky a označení

Obvykle do komerčních a administrativních budov vyhotovujeme také označovací štítky s libovolnými nápisy v různorodých provedeních.Prohlédněte si některé z našich realizací. Pro individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat.


Získejte více informací - Interiér a exteriér doplňky

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři