DesignArt3000

Interiér a exteriér doplňky

Již mnoho let pro vás vyrábíme interiérové i exteriérové doplňky. Váš dům, byt nebo komerční prostory "oblékáme" nejen do hezkého a moderního designu, ale dbáme také na maximální kvalitu použitých materiálů a odborné provedení.


Jsme ryze česká firma a poctivě odvedená práce je pro nás na prvním místě. Doplňky do interiéru i exteriéru vyrábíme individuálně na míru a k ruce nám je architekt a designér.


Kovové doplňky do koupelny

Do koupelen jsme schopni vyrobit veškeré kovové doplňky jako jsou držáky na ručníky nebo například dvířka k měřiči a uzávěru vody.


Moderní kovový nábytek

Poradíme si hravě s kovovými konstrukcemi nábytku do interiéru. Velice elegantní a hojně využívané administrativních budovách jsou například skleněné stoly s kovovou konstrukcí a v domácnostech pak nerezové postele apod.


Světla

Zároveň máme zkušenosti se stropními i zapuštěnými světly například do schodů.


Kovové štítky a označení

Obvykle do komerčních a administrativních budov vyhotovujeme také označovací štítky s libovolnými nápisy v různorodých provedeních.Prohlédněte si některé z našich realizací. Pro individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat.


Získejte více informací - Interiér a exteriér doplňky

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

30.11.2017

Když zábradlí, tak kvalitní české

Budete si pořizovat zábradlí na balkon, terasu nebo ke schodišti? Sáhněte po české kvalitě.

Více »
25.07.2017

Ocel - odolná konstrukce na střechu, schodiště i balkon

Ocelové konstrukce se využívají na schodiště, zábradlí, balkony i jako střešní krovy. Zvyšují hodnotu nemovitosti a při použití v interiéru působí velice líbivým dojmem.    
Více »
18.05.2017

Dopřejte vaší zahradě luxusní plot z nerezu

Nerezový plot dodá každému rodinnému domu i komerční budově moderní šmrnc a eleganci.
Více »
25.04.2017

Schody, srdce vašeho interiéru

Přečtěte si, jaké schodiště nejlépe doladí váš interiér k dokonalosti a jaké jsou základní předpoklady pro jeho bezpečnost.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři