DesignArt3000

Bazénové doplňky

Nerez, jako materiál použitý pro schodiště či zábradlí, nachází uplatnění skoro v každém prostředí. Velice vhodný je mimo jiné také do míst zcela ponořených do vody nebo do celkově vlhkem zatížených prostor, se kterými se setkáváme například na koupalištích, v aquaparcích či relaxačních zařízeních. Nerezové schody, zábradlí, doplňky či celé bazénové vany jsou pro tato zařízení nejlepší možnou variantou a představují nejen elegantní a hezké, ale zároveň také velice odolné a lehce udržovatelné řešení.


Co umíme zhotovit:

  • nerezové schody do bazénu

  • nerezové zábradlí ke schodům do bazénu

  • nerezové zábadlí ke schodišti do vnitřních i venkovních prostorů aquaparků a koupališť

  • zábadlí všeho druhu a vstupní turnikety

  • nerezové bazénové vany

  • ostatní/libovolné bazénové doplňky na míru (např. ochranné)

Proč si realizaci nového zábradlí, schodiště nebo doplňků zadat u nás?

V oboru máme mnohaleté zkušenosti (již od roku 1990) a námi zpracované zakázky jsou zákazníky hodnoceny nad míru pozitivně. Je to dáno naší poctivostí a určitě také “zlatými českými ručičkami”. Jsme totiž ryze česká firma a zakládáme si na maximální kvalitě použitých materiálů i preciznosti odvedené práce. Řídíme se také všemi povinnými normami a předpisy.


Všechny zakázky obvykle navrhujeme na míru dle konkrétních požadavků zadavatele. Neváhejte nás tedy kontaktovat se zcela individuálními požadavky. Zaručeně vám ve spolupráci s naším designerem a architektektem projektu navrhneme nejlepší možné řešení. Naše realizace si můžete prohlédnout v referencích níže.Máte dotazy nebo byste u nás rádi nezávazně poptali výrobu bazénových doplňků? Neváhejte nás kontaktovat.


Získejte více informací - Bazénové doplňky

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

30.11.2017

Když zábradlí, tak kvalitní české

Budete si pořizovat zábradlí na balkon, terasu nebo ke schodišti? Sáhněte po české kvalitě.

Více »
25.07.2017

Ocel - odolná konstrukce na střechu, schodiště i balkon

Ocelové konstrukce se využívají na schodiště, zábradlí, balkony i jako střešní krovy. Zvyšují hodnotu nemovitosti a při použití v interiéru působí velice líbivým dojmem.    
Více »
18.05.2017

Dopřejte vaší zahradě luxusní plot z nerezu

Nerezový plot dodá každému rodinnému domu i komerční budově moderní šmrnc a eleganci.
Více »
25.04.2017

Schody, srdce vašeho interiéru

Přečtěte si, jaké schodiště nejlépe doladí váš interiér k dokonalosti a jaké jsou základní předpoklady pro jeho bezpečnost.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři