DesignArt3000

Bazénové doplňky

Nerez, jako materiál použitý pro schodiště či zábradlí, nachází uplatnění skoro v každém prostředí. Velice vhodný je mimo jiné také do míst zcela ponořených do vody nebo do celkově vlhkem zatížených prostor, se kterými se setkáváme například na koupalištích, v aquaparcích či relaxačních zařízeních. Nerezové schody, zábradlí, doplňky či celé bazénové vany jsou pro tato zařízení nejlepší možnou variantou a představují nejen elegantní a hezké, ale zároveň také velice odolné a lehce udržovatelné řešení.


Co umíme zhotovit:

  • nerezové schody do bazénu

  • nerezové zábradlí ke schodům do bazénu

  • nerezové zábadlí ke schodišti do vnitřních i venkovních prostorů aquaparků a koupališť

  • zábadlí všeho druhu a vstupní turnikety

  • nerezové bazénové vany

  • ostatní/libovolné bazénové doplňky na míru (např. ochranné)

Proč si realizaci nového zábradlí, schodiště nebo doplňků zadat u nás?

V oboru máme mnohaleté zkušenosti (již od roku 1990) a námi zpracované zakázky jsou zákazníky hodnoceny nad míru pozitivně. Je to dáno naší poctivostí a určitě také “zlatými českými ručičkami”. Jsme totiž ryze česká firma a zakládáme si na maximální kvalitě použitých materiálů i preciznosti odvedené práce. Řídíme se také všemi povinnými normami a předpisy.


Všechny zakázky obvykle navrhujeme na míru dle konkrétních požadavků zadavatele. Neváhejte nás tedy kontaktovat se zcela individuálními požadavky. Zaručeně vám ve spolupráci s naším designerem a architektektem projektu navrhneme nejlepší možné řešení. Naše realizace si můžete prohlédnout v referencích níže.Máte dotazy nebo byste u nás rádi nezávazně poptali výrobu bazénových doplňků? Neváhejte nás kontaktovat.


Získejte více informací - Bazénové doplňky

Jméno: *
E-mail: *
 
Text: *
 
 
Kontrolní kód: *

Novinky

05.03.2020

Požární schodiště, únikové schodiště

Únikové schodiště slouží především pro rychlou a bezpečnou evakuaci osob z postiženého objektu nebo jeho části na volné prostranství a dále umožnění přístupu záchranných složek.

Více »
09.05.2019

Výroba ocelových konstrukcí

Ve spolupráci s architekty a projekčními firmami splníme veškerá přání našich zákazníků.
Více »
17.04.2019

Montáž ocelových konstrukcí

Nechte si od nás vyrobit a profesionálně namontovat stavební ocelové konstrukce na schodiště, střechy nebo balkony činžovních a administrativních budov.
Více »
20.03.2019

Jak vybrat vhodné ocelové zábradlí

Přečtěte si náš článek o tom, jak si vybrat vhodné ocelové zábradlí. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.
Více »

Copywriting eBRÁNA s.r.o. Tvorba e-shopu eBRÁNA s.r.o.

Partneři